Stavbyvedoucí pro divizi Pozemní stavby

Pracovní náplň:

  • odborné vedení a koordinace stavby
  • kontrola a koordinace projektové dokumentace
  • příprava a řízení dodavatelského systému stavby
  • spolupráce na obchodních podmínkách – příprava Smluv o dílo
  • řízení a kontrola ekonomického průběhu zakázky včetně vyhodnocovacího procesu
  • tvorba rozdílových rozpočtů a spolupráce při vytváření cenových nabídek
  • příprava a kontrola technologických postupů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ  stavebního zaměření
  • MS Office
  • BUILD Power – výhodou, není podmínkou
  • znalost pravidel rozpočtování a čtení projektové dokumentace
  • řidičský průkaz skupiny B
  • organizační schopnosti
  • odpovědnost, důslednost a aktivní přístup
  • schopnost týmové spolupráce
  • praxe na obdobné pozici vítána – není podmínkou
  • autorizace podle zákona č. 360/1992 sb. vítána –
    není podmínkou

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • možnost seberealizace a dalšího profesního rozvoje
  • zajímavé finanční ohodnocení odpovídající praxi a dosaženým pracovním výsledkům
  • stravné
  • dovolená navíc

Nástup možný IHNED nebo dle domluvy. V případě zájmu pošlete strukturovaný životopis na adresu zsd@zsd.as