Přípravář/ka stavební výroby

Pracovní náplň:

  • vytváření cenových nabídek
  • odborná příprava a koordinace stavby
  • kontrola a koordinace projektové dokumentace
  • příprava dodavatelského systému stavby
  • výběr dodavatelů
  • vyhodnocení cenových nabídek
  • aktivní jednání o obchodních podmínkách – příprava Smluv o dílo
  • sledování ekonomického průběhu zakázky včetně vyhodnocovacího procesu
  • tvorba rozdílových rozpočtů a vytváření cenových nabídek
  • příprava technologických postupů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ stavebního zaměření
  • MS Office
  • BUILD Power – výhodou, není podmínkou
  • znalosti pravidel rozpočtování a čtení projektové dokumentace
  • řidičský průkaz skupiny B – výhodou, není podmínkou
  • organizační schopnosti
  • odpovědnost, důslednost a aktivní přístup
  • schopnost týmové spolupráce
  • praxe na obdobné pozici vítána – není podmínkou

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • možnost seberealizace a dalšího profesního rozvoje
  • zajímavé finanční ohodnocení odpovídající praxi a dosaženým pracovním výsledkům
  • stravné
  • dovolená navíc

Nástup možný IHNED nebo dle domluvy. V případě zájmu pošlete strukturovaný životopis na adresu zsd@zsd.as