Přípravář

Požadujeme:

  • SŠ stavebního zaměření
  • znalosti stavebního zákona a technických norem
  • 2 roky praxe v oboru

Náplň práce:

  • podílí se na zpracování obchodních nabídek, zejména rozpočtů o vyjadřuje se k návrhům obchodních smluv
  • provádí výběrová řízení na subdodavatele a jejich výsledky předkládá ke schválení
  • shromažďuje dokumentaci zakázky, připravuje dokumenty k předání dokončené zakázky a případnému odstranění vad a nedodělků
  • řeší klientské změny v rámci stavby
  • podílí se na řešení reklamací včetně zpracování potřebných dokumentů
  • po skončení zakázky připraví dokumentaci k archivaci
  • dbá na dobré jméno společnosti a vytváří pozitivní vztah s obchodními partnery

Pravomoce:

  • zastupovat společnost při jednáních s obchodními partnery o poptávat služby u subdodavatelů
  • navrhovat opatření v případě zjištěných odchylek od nasmlouvaných podmínek pro realizaci zakázky o připomínkovat návrhy smluv

Odpovědnost:

  • odpovídá za případné sankce a postihy vůči společnosti, které vzniknou zanedbáním povinností
  • odpovídá za racionální využívání svěřeného majetku
  • odpovídá v plném rozsahu za správné a kvalitní vykonávání činností v okruhu své působnosti v souladu s interními předpisy společnosti a právními normami ČR
  • odpovídá za utajení všech skutečností, které by mohly poškodit společnost nebo být zneužity konkurencí
  • odpovídá za realizaci klientských změn
  • odpovídá za dodržení věcné náplně a termínů zadaných úkolů
  • odpovídá za dodržení objemu nasmlouvaných prací jednotlivých subdodavatelů na konkrétní zakázce
  • odpovídá za plnění příkazů ředitele obchodně-technického úseku

Nabízíme:

  • možnost seberealizace a dalšího profesního rozvoje
  • zázemí stabilní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení odpovídající praxi a dosaženým pracovním výsledkům
  • 5 týdnů dovolené, stravenky
  • nástup možný ihned

V případě zájmu pošlete strukturovaný životopis na adresu zsd@zsd.as